O nás

Salon Beauty & Care Janat je s Vámi už od roku 2012. Dlouhodobě Vám přinášíme zkušený personál, kvalitní služby, příjemnou atmosféru a příznivé ceny. Pro nás je to klíčem k splnění všech Vašich přání. Luxusní péče o vaši krásu je v rukách našich specialistů. V našem salonu Vám nabídneme širokou škálu kosmetických ošetření a procedur, které poskytnou vaší pleti maximální účinek a péči. Nezapomínáme ani na Vaše vlasy, řasy, pleť nehty i celkovou relaxaci vašeho těla. Především se zaměřujeme na pedikúru, manikúru a přístrojovou kosmetiku, po které jsou kouzelné výsledky! Pro zkrácení chvil si u nás můžete vychutnat výborný šálek kávy.

Pro Vás uděláme cokoliv, abyste se cítili pohodlně a spokojeně. Náš tým využije veškeré své hluboké znalosti a dlouholeté zkušenosti, aby se naši hosté cítili svěží a krásní.

Každé ošetření je zaměřeno na určitý problém a je velmi účinné a přímo “nadupané aktivními látkami”.  Mimo to Vám můžem nabídnout také vizážistické služby , epilace, přístrojová ošetření nebo prodlužování řas. 

Těšíme se na Vás. 🙂